Openpoint har utvecklats av ett svenskt företag med mångårig erfarenhet av den svenska byggbranschen.

Våra medarbetare

Robbin

Robbin Hellström

Operativ chef / BIM-strateg

Telefon: 076-139 87 06

E-post: robbin@openpoint.se

Tore

Tore Skedelius

Försäljningsansvarig

Telefon: 070-782 08 41

E-post: tore@openpoint.se

No photo

Jeanette Henesand

Produktionssamordnare

Telefon: 076-022 59 70

E-post: jeanette@openpoint.se

Henrik

Henrik Sivard

BIM-projektör

Telefon: 073-722 12 21

E-post: henrik@openpoint.se

Max

Max Isero

BIM-projektör

E-post: max@openpoint.se

Oliver

Oliver Hägglund

BIM-projektör

E-post: oliver@openpoint.se

Sara

Sara Rubin

BIM-projektör

E-post: sara@openpoint.se

Gabriel

Gabriel Höhn

Scanneroperatör

E-post: gabriel@openpoint.se

Axel Rousille Åberg

Utvecklare

E-post: axel@openpoint.se